Demir İnşaat


Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü.

34 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Web Sitesine Git→

Kuruluşundan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyüdü. 35 yıllık bilgi, birikim ve deneyimini estetik, teknoloji, lüks ve konfor ile birleştirerek bugüne kadar imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcıların yanında oldu.

Tamamlanan Projeler:
Bakırköy, Florya, Bahçelievler ve Küçükçekmece’de çok sayıda konut ve işyeri
Okyanus Koleji, 15 bin metrekarelik, ‘Türkiye’nin en geniş kapsamlı’, 1.250 öğrenci kapasiteli kolej binası, Beylikdüzü, İstanbul,
Narçiçeği Sitesi, 84 konut, Beylikdüzü, İstanbul Günışığı Sitesi, 138 konut, Beylikdüzü, İstanbul
Ayışığı Halting Place, 346 konut, Beylikdüzü, İstanbul Ayışığı Vadi Evleri, 489 konut, Beylikdüzü, İstanbul
Demir Romance, 776 konut, 28 villa, 60 ticari alan Beylikdüzü, İstanbul
Demir Lavida , 5 blokta toplam 379 Rezidance konut, 29 ticari birim, Büyükçekmece, İstanbul
Ayışığı Butik, 110 Rezidance konut, 11 ticari birim, Esenyurt, İstanbul

Devam Eden Projeler:
Turkish City, 480 Konut, 3 Etap 8 Blok ve 55 Odalı Otel, Vinnitsya, Ukrayna
Demir Country, 9 Blokta toplam 1160 konut, 77 ticari birim, Beylikdüzü, İstanbul
Web Sitesine Git →

“Mimarlık Işık altında bir araya getirilen kütlelerin, ustalıklı, doğru ve görkemli oyunudur.”

Hakkında
Kendisini tasarım disiplinlerinin her alanında geliştirmiş ve bu konularda yapılan çalışmalarla ödüller alan bir tasarım stüdyosudur. Tasarımın farklı ölçeklerinde projenin bütünsel olarak algılanıp, ilk aşamadan yaşamın başladığı ana kadar olan tüm süreçleri başarıyla götürmeyi hedefler.

Vizyon
DG MİMARLIK çalışmalarında en güncel teknolojileri kullanarak özgün, fonksiyonel, estetik ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Mimari üretimlerde tek ailelik konutlardan yüksek katlı rezidanslara, tek birimlik bir satış merkezinden AVM komplekslerine kadar geniş bir ölçek dağılımı bulunmaktadır. Süreç Projenin konsept aşamasında uygulananın bittiği ve hayatın başladığı sürece kadar olan bu süreç DG Mimari, Statik, Elektrik, İç Mimari ve Mekanik projelerinin hazırlanması ve disiplinler arası koordinasyonun hazırlanması ve saptanmasında işverene kompleks bir hizmet sunmaktadır.
Web Sitesine Git →

İnşaat Sektörünün ,30 yılı aşkın tecrübesi ile, en bilinen markalarından olan Demir İnşaat’a bağlı olarak faaliyet gösteren DEMAY, grubun satış ve pazarlama iş başlıklarına ilişkin hizmetler sunmaktadır. 10 Milyonluk sermayesi ile merkez ofisi İstanbul’da yer alan DEMAY, kapsamlı eğitim, yönetim, iş idaresi ve pazarlama gibi konularda profesyonel danışman kadrosuyla gayrimenkul sektörünün liderliğini misyon olarak belirlemiştir.

DEMAY markası gayrimenkul alım, satım, kiralama ile birlikte sektöre getirdiği hizmetlerle çok farklı bir konum elde etmenin yanında sektörün gelişmesinde de öncü olmuştur. Ayrıca Demir İnşaat için belirlenen bölgelerde proje alanları araştırması yapan kurum, bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak yaşam alanları yaratmayı da hedefleri arasında tutmaktadır.

DEMAY’ın Türkiye’deki hedefi, bölgelerdeki ofis sayısını arttırmak ve gayrimenkul sektörünü uluslararası standartlara ulaştırarak sektörün lider firması olmaktır.
Web Sitesine Git →

Demir Enerji; Demir Grup bünyesinde, Yenilenebilir enerji kaynaklarından Enerji üretimi alanında yurtiçi ve yurtdışı yatırımlar yapmak üzere İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Konya 4. Organize Sanayi Bölgesinde 35.000 m2 kapalı alanda, yıllık 230 MW kapasiteli Fotovoltaik Güneş Paneli ve yardımcı ekipmanları üretim tesisimizin ilk etabı faaliyete geçmiş, ikinci etabı ise aralık ayında faaliyete geçecektir. Bu tesiste son teknoloji ile üretilecek olan yüksek verimli güneş panellerimizi başta Ortadoğu ve Afrika ülkeleri olmak üzere Avrupa ve Amerika kıtasına ihraç etmeyi planlıyoruz.

Hedefimiz aşamalı olarak 2019 yılına kadar üretim kapasitemizi 500MW’a çıkarmak. Niğde, Nevşehir ve Konya illerinde satın almış olduğumuz alanlarda toplam 18,3MW kapasiteli Güneş Enerji Santrallerimizin inşasını tamamlamış bulunmaktayız.

Grubumuzun lokomotif şirketi ve aynı zamanda İnşaat Sektörünün lider şirketlerinden Demir İnşaat’ın yakın gelecekte hayata geçireceği yaşam alanlarında yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi ile ilgili inovatif çalışmalarımız devam etmekte. Böylece daha çevreci, doğa ile dost yeni yaşam alanları üretilmesinde de öncü olmayı hedefliyoruz. Bunlarla birlikte Enerji üretiminin ayrılmaz bir parçası olan depolama sistemleri konusu da ilgi alanlarımız içinde. Bu konuda Konya’daki fabrikamız içinde yeni yatırımlar planlıyoruz. Demir Enerji olarak hedefimiz; tüm yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üreterek ülkemizin enerji konusunda dışa bağımlılığını azaltmaktır. Bu hedefimiz doğrultusunda gece gündüz çalışmaktayız.
Web Sitesine Git →

Bir şirketin kurum kültürü, diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur. Day Sigorta, Demir Grup bünyesinde 2017 yılında sigortacılık sektöründe Yangın, Deprem, Araç, Konut, Nakliyat, Mühendislik, Sorumluluk, Sağlık, Hayat ve Emeklilik branşlarında kurumsal ve bireysel müşterilere profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Üretim kapasitesi, ihracat-ithalat hacmi, sanayi tesislerinin çoğunluğu ve beraberinde getirdiği verimliliğin üst seviyede olması, zorunlu olarak profesyonel sigorta ihtiyacının doğmasına sebep olmaktadır.

Aynı çatı altında elementer, hayat ve sağlık ürünlerinin sunulması; Day Sigorta farklı sigorta ihtiyaçlarını alternatifli olarak müşterilerine sunarak, müşterilerinin birden fazla Sigorta ihtiyacını tek bir çatı altında toplayarak hayatını kolaylaştırmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi; Day Sigorta müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun sigorta ürün çalışması yaparak, en uygun fiyata maksimum Koruma sağlamaktadır. Day Sigorta kurumsal müşteriler için risk yönetimi yaparak kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturarak risk analizi sonucunda en doğru ve en uygun teklifleri sunmaktadır.
Web Sitesine Git →